Evlerimiz ve işyerlerimiz hayatımız boyunca kullandığımız yerlerdir. Bunlar yıllar geçtikçe kullanıma bağlı olarak yıpranır ve hatta bir çoğu ise hem iç dekorasyon hem dış dekorasyon olmak üzere deforme olabilir. Şimdi diyelim ki evinizde duvarlarınız su almış ve nemden dolayı kabarmış, bunu kendiniz çözebileceğiniz gibi tadilat dekorasyon işiyle uğraşan firmalardan da yardım alabilirsiniz.Tadilat nedir diye soracak olursanız değişiklik değiştirme anlamına gelmektedir. Tamirat ise bozulan bir şeyin düzeltilmesi anlamına gelir.Eskiden her tadilat-tamirat için farklı ustalarla görüşmek zorunda kalırdık.

 

 

Fakat Agem Yapı olarak size uygun tadilat paketleri hazırlayıp ve hatta garantili iş yaparak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız..

 

Eviniz de veya işyerinizde tadilat yapılacak asma tavan, parkeler duvar boyası, kapılar ve son olarak evinizin dekorundan sıkıldıysanız, sizlere evinizi tadilat ettirmenizi ve daha güzel nemsiz ,rutubetsiz bir ortamda yaşayabilmeniz için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.Tadilat deyip geçmeyiniz işi ehline bırakınız.

Aslında elinizden iş geliyorsa bazı ufak tefek tadilatları da kendiniz yapabilirsiniz. Örneğin seramiklerin derzlerini yenileyebilir boş yerlerini doldurabilirsiniz bunlar için hazır derz paketleri vardır, kimseden yardım almadan uygulamayı yapabilirsiniz. Fakat daha büyük işlerde örneğin komple iç tadilat işleri, mantolama, ses yalıtımı, mutfak, banyo, salon dekorasyonu gibi işlerde işi ehline bırakmanızı öneririz.

Nasıl ki insanlar yıllar geçtikçe yıpranıyorsa, evlerimiz ve işyerlerimizde zamanla yıpranır ve işlevini yitirir. İşte bu yüzden AGEM YAPI olarak, sizlere düşlediğiniz hayalini kurduğunuz yepyeni, ferah ve yaşam kalitesi yüksek yaşam alanları yaratmak için bir telefon kadar yakınızdayız. ..

Leave a Comment