BANYO TADİLAT ÖNERİLERİ

Yeni bir eve taşınıyor olabilirsiniz veya çok uzun yıllardır aynı evde oturuyor olabilirsiniz. Böyle anlarda evinizde birkaç yerin tasarımını veya işlevini beğenmeyebilirisiniz. Uzun düşüncelere de girseniz bazen işin içinden çıkmak sizi oldukça zor olabilir. Mekân da birkaç şeyin yerini değiştirmek kısa vadede işe yarasada uzun vadede yeterli olamayabilir ve zamanla tekrar değişim gerekir. Böyle durumlarda köklü tadilatlara girmek gerekir. Ama sizlerinde bildiği gibi tadilat yaptırmak hele ki köklü bir değişim yaptırmak oldukça zor bir iştir. Kendi başınıza yapmak hem zamanınızı çalacak olup hem de yorulmanıza neden olacaktır. Bunun için bir profesyonelden yardım almak en doğrusu olacaktır.

banyo tadilat önerileri

 Yapılması gereken ilk iş nedir?

Profesyonel kişilerle çalışmak dünyanın en rahat işlerinden biridir. Yapmanız gereken tek şey bu kişilere aklınızda olanları yapmak istediklerinizi veya yapmak istemediklerinizi onlara anlatmak olacaktır. Gerisini onlar en ince ayrıntısına kadar tasarlayıp yapacaklardır. Ortaya çıkan sonuç ise sizi gerçekten mutlu edecektir.

Luxury master bath with skylight

Banyo tasarımın da ki farklılıklar?

Banyolar diğer odalara nazaran daha çok dekore edilmesi istenen yerlerden ve tadilatın en yoğun yapıldığı mekanlardan biridir. Aslında çok fazla eşya gerektirmez ama bu ortamlarda ferahlık duygusunun ve kullanım alanının oldukça iyi olması gerekir. Çünkü bu tarz ortamlar pencereleri olmayan yerlerdir. En azından genel olarak böyledir. Bu yüzden aydınlatma işi ışıklar tarafından gerçekleştirilir. Bu nedenle böylesine kapalı yerlerde kullanılacak malzemeler açık tonlarda olursa daha fazla pozitif enerji almanız mümkün olacaktır. Banyo tadilat önerilerini dikkate almak bu gibi küçük detayları yakalamanızı sağlayacaktır.

banyo tadilat önerileri 3

Banyo tasarımı nasıl olmalıdır?

Son yıllarda banyolarda öylesine değişik çizgiler yakalanmıştır ki eski banyo görünümleri tamamen değişmiş durumdadır. Düz taşlar yerine desenli hoş taşlar kullanır oldu. Bu da banyoya ekstra bir hava katıyor. Yine aynı şekilde lavabolarınız da da büyük değişimler yaşanmaktadır. Eski basit lavaboların yerine kendinden dolaplı daha şık yapılar kullanılmaktadır. Yine bunun ile uyumlu güzel ve toparlayıcı bir dolapla da banyonuzu mükemmel bir hale getirebilirisiniz.

banyo tadilat önerileri 6

En iyi çözümler için AGEM YAPI sizlerle!

Sizlerde banyolarınızdan memnun değilsiniz hemen bu iş ile ilgili yetkili kişilerle görüşüp harekete geçebilirsiniz. Yapılmasını ve yapılmamasını istediğiniz her şeyi onlara anlatarak hayalinizde ki banyolara ulaşabilirsiniz. Bu arada size sunacakları banyo tadilat örneklerinden de yardım alabilirisiniz.  En iyi sonuçları elde etmek için sizde internet sitemiz www.agemyapi.com.tr  ve 0242 742 42 16  nolu telefon hattından ya da 0532 408 21 13 nolu cep telefonundan bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment