AGEM Yapı, inşaat sektöründe genel müteahhitlik hizmetleri ve dekorasyon taahhüt işleri alanında hizmet vermektedir.
Amacımız; her gelir grubuna hitap ederek, alt yapısı çözümlenmiş, doğayla bütünleşmiş, güvenli, modern ve estetik yapılar inşa etmektir.

Bu amaçla; konusunda uzman teknik kadrosu, ödünsüz kalite anlayışıyla insanlara daha rahat ve çağdaş bir yaşam sunan projeleri geliştirmeye ve bunları hayata geçirmeye devam etmekte olup, inşaat sektöründe kendine sağlam bir yer edinmektedir.

Tadilat & Dekorasyon

Tasarım ve projeniz istekleriniz doğrultusunda ya da iç mimarımız tarafından tasarlanıp dijital ortamda hazırlanmaktadır. Tadilat yapılacak yerin 3 boyutlu  görsellerini gördükten sonra, değerlendirmeye almanızı sağlıyoruz. Yapılacak çalışmayı onayladıktan sonra çalışmalarımızı son hızla başlatıyoruz. Ardından belirlenen süre sonunda hayalini kurduğunuz yaşam alanını siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

Kat Karşılığı İnşaat

AGEM Yapı olarak profesyonel iş anlayışının gerektirdiği tüm teknolojik imkânlarımızı sizin için kullanıyoruz. Kat karşılığı inşaat için firmamızdan teklif alabilirsiniz.

Kentsel Dönüşüm Hakkında

Güvenli ve düzenli bir yaşam için kentsel dönüşüm ile binanızı ve yaşadığınız bölgeyi yenileyin. Kentsel dönüşüm ile ilgili bilgileri firmamızdan alabilirsiniz.

Uygulama Alanlarımız

– Mutfak Dekorasyonu
– Salon Dekorasyonu
– Banyo Dekorasyonu
– Elektrik – Su Tesisatı
– Duvar Kâğıdı Uygulamaları
– Alçı – Boya Uygulaması
– Duvar Taşı Uygulamaları
– Dış Cephe Söve Uygulamaları